Dům

Lešení HAKI přináší neomezené stavební možnosti

lešení
pixabay.com

Oprava podbití na rodinném domě, natahování nové fasády nebo jiné stavební práce realizované ve vrchních patrech nemovitostí. Tyto činnosti mají jedno společné. Jsou prováděny ve výškách, kam člověk ze země jednoduše nedostane. Proto jsou využívány nejrůznější typy lešení umožňující přístup do hůře dostupných míst.

Chcete-li v tomto směru vsadit na variabilitu, jednoduchost a efektivitu, předem zapomeňte na klasické těžké lešení ze silných ocelových trubek, které vám leží za domem. Využijte moderní lešení HAKI. V jeho případě se vám totiž dostane hliníkového výrobního materiálu. A jak asi každý správně tuší, hovoří po něj nízká hmotnost a tím pádem i snazší manipulace a přesouvání z místa na místo.

Pokud si však myslíte, že tím klady tohoto typu lešení končí, jste značně na omylu. Následující řádky vás přesvědčí o tom, že HAKI lešení se hodí nejenom kolem rodinného domu, ale v podstatě při úpravě jakékoliv nemovitosti libovolné výšky.

Proč využít právě lešení HAKI?

Odpověď na tuto otázku je poměrně jednoduchá. S výše uvedenými vlastnostmi souvisí například vysoká nosnost a také pevnost. Ta se promítá hlavně do celkové stability, tudíž nemusíte mít obavy z toho, že lešení HAKI bude jakkoliv vratké.

Využít lze řadu nejrůznějších částí, z nichž složíte moduly odpovídající vašim požadavkům. Jejich nedílnou součástí jsou i praktická kolečka pro rychlejší a snazší přesun z místa na místo. Zkrátka variabilita propojitelná s vysokou mírou bezpečnosti, což ocení jistě každý stavitel.

Jestliže potřebujete toto lešení jednorázově nebo občas, je naprostým nesmyslem do něj investovat více peněz. Mnohem efektivnější je profesionální půjčovna lešení HAKI. Díky ní se budou finanční náklady na lešení pohybovat v řádu několika stovek korun, nikoliv tisíců.

To Top