Reality

Proč může být přímý výkup lepší službou, nežli realitní kanceláře?

unsplash.com

Některé společnosti realizují takzvané přímé výkupy nemovitosti. Oproti realitním kancelářím tak dokáží nabídnout službu, která je v mnoha případech mnohem kvalitnější. Jedná se především o takové parametry, jako je rychlost prodeje jako takového.

Mimo toho ale mohou podobné služby nabízet i další, velice podstatné parametry. Může jím být opravdu plná tržní cena, nebo stoprocentní jistota prodeje.

Nečekejte již na potencionálního zájemce

U realitních kanceláří je realita taková, že jsou pouhými zprostředkovateli. V rozdílu na situaci, nemovitosti, ceně, lokalitě a mnoha dalších ukazatelích tak můžete čekat i celé týdny a měsíce na to, než se ukáže zájemce o vaši nemovitost. To ale rozhodně není problém, který má samotný výkup nemovitostí. V tomto případě kupuje nemovitost přímo společnost. Díky tomu tak nečekáte ani na nalezení klienta, ani na potencionální možnosti financování. Všechno je plně v rukou jediné firmy a vás.

Možnost vykoupení i podílů

Pokud od něčeho dávají realitní kanceláře většinou kategoricky ruce pryč, jsou právě vlastnické podíly. Pro prodávajícího mohou mnohdy znamenat dost problémů, takže jim vyhýbají. Při přímém výkupu ale velice spolehlivě a aktivně fungují i takové služby, jako je právě výkup podílu konkrétní nemovitosti. mnohdy zde společnosti dokáží pomoci i v případě, kdy jsou nemovitosti obtěžkány.

Zpětný odkup nebo možnost nájmu

Speciální služba, kterou vám žádná realitní kancelář nemůže nabídnout. Mnohdy bývá prodej nemovitostí spíše nutností a potřebou nežli svobodnou vůli jejich majitelů. A přesně proto existují služby jako výkup nemovitosti s nájmem. Díky nim můžete prodat svoji nemovitost, získat velice potřebné peníze, ale přitom nemusíte opouštět svůj domov ani na vteřinu.

To Top