Reality

Proč se obrátit spíše na výkup nemovitostí, nežli realitní kanceláře při prodeji nemovitosti? důvodů je celá řada

unsplash.com

Pokud jste se již stoprocentně rozhodli o prodeji nemovitosti, tak je pro vás aktuálně tím nejdůležitějším to, jak rychle a za kolik ji dokážete prodat. Možností, jak se do prodeje pustit přitom máte na dnešním moderním trhu opravdu celou řadu. Každá z nich ale má svoje jasný úskalí.

Jednou z těch, které vám ale nabídnou opravdu nejlepší možností, jsou přímo společností, které se starají o výkup nemovitostí. Proč se na ně ale obrátit spíše, nežli na klasické realitní kanceláře? Tak tuto odpověď najdete právě v dnešním článku.

Žádné čekání na finálního kupce

Společnosti realizující výkup nemovitostí buď kupce již dávno mají, nebo v případě zájmu odkupují nemovitost čistě pro sebe. Rozhodně vás tak nečeká žádné čekání na to, až se konečně najde správný kupec pro vaši nemovitost. Většinou můžete být dohodnutí již do čtyřiadvaceti hodin na základě toho, jak je zrovna možné objektivně ohodnotit cenu nemovitosti.

Neplatíte žádné poplatky navíc

O cenu nemovitosti se většinou stará profesionální odhadce, načež jenom on bude osobou mezi vámi a vykupující firmou. I jeho služby ale v tomto případě hradí vykupující společnost, tak se nemusíte bát toho, že by veškeré režie za jeho aktivitu padly na jeho hlavu. Díky tomu tak výkup nemovitostí vyjde i výhodněji, protože zde neplatíte žádná procenta pro realitní kancelář nebo jejich makléře.

Jen za tu nejlepší výhodnou cenu

Dané společnosti se přitom vážou na tržní hodnotu nemovitosti. To znamená, že i v případě, kdy je například nemovitost součástí exekučního řízení, nezískáváte jenom její poměrovou část, ale získáváte opravdu její reálnou hodnotu, kterou má na realitním trhu. Díky tomu tak máte naprostou jistotu toho, že vám v daný moment nabízí společnosti tu nejlepší možnou cenu.

To Top