Reality

Proč volit raději výkup nemovitostí, namísto prodeje přes realitní kancelář?

unsplash.com

V moment, kdy prodáváme nějakou nemovitost, jsme většinou v situaci, kterou chceme velice rychle vyřešit. Buď je pro nás klíčové, abychom finance z prodeje měli co nejdříve k dispozici, nebo je pro nás naopak prodej sám o sobě prací a chceme jej proto co nejrychleji uskutečnit.

Ať už tak či onak, tak jsou v rámci doby realizace různé možnosti, jak lze na realitní trh s nabídnout proniknout. A ačkoliv jsou realitní kanceláře těmi, kteří garantují nejrychlejší řešení, tak vám ale ve finále nejlepší podmínky garantují společnosti, které jsou na výkup vyloženě zaměřeny.

Neporovnatelná rychlost financování

Realitní kanceláře opravdu mohou v rámci svého snažení udělat absolutní maximum a po stránce PR, publikace, dosahu i řešení zakázky mohou být excelentní. V drtivé většině případů pak ale přichází financování u peněžních ústavů ze strany nakupujícího. A to se vždycky protáhne. Nejen, že musí kupující nejdříve vše dokázat a čekat na posouzení, ale vy dokonce musíte nemovitost na dobu určitou předat do zástavy bance.

Vedle toho vám společnosti pro výkup nemovitostí rovnou mohou nabídnout finanční dohodu. Ať už řeší interně financován í z vlastních zdrojů, nebo jsou domluveny s peněžními ústavy, tak je možné vyplácení peněz standardně u kolem osmačtyřiceti hodin.

Neplatíte žádné zbytečné poplatky

Další zásadní výhodou je, že vás nečeká žádné placení poplatků. Odborný znalce, který přijde a ocení nemovitost, je totiž plně hrazený přímo společnostmi a vy tak nemusíte za jeho služby platit ani korunu. Mimo toho je i samotný proces a zprostředkování zcela zdarma, jako standardní nákup. Díky tomu, že se vyhnete placení výloh jako jsou režijní popletky, provize pro kancelář a provize pro makléře, můžete ušetřit opravdu nemalou část peněz.

To Top