Byt

Vánoční výzdoba oken – inspirujte se

ebay.de

Pro vytvoření vánoční atmosféry našich domovů neodmyslitelně patří vánoční výzdoba. Představujeme vám několik různých možností, jak vyzdobit vaše okna. Na své si přijdou milovníci moderního i klasického stylu pojetí Vánoc.

Přírodní materiály.

Pro příznivce klasické výzdoby je ideální výzdoba přírodními materiály. Proutí, sušené květiny či plody v kombinaci s jehličím, to vše můžeme využít také k výzdobě oken.

Foto: sashe.sk                                                                                                                                               

Papírové.

Papírové ozdoby si můžete vyrobit i sami. Hvězdy, sněhuláci, vločky, to vše na klasickém čistě bílém papíru dokonale vystihuje vánoční zasněžené období. Své výtvory můžete na okno nalepit či zavěsit.

Foto: meinegruenewiese.blogspot.ch

Nálepky na okno

Jednou z nejjednodušších možností, jak vyzdobit vaše okno, jsou vánoční nálepky. Mezi nejčastější motivy patří sněhuláci, vločky či hvězdy. Pořídíte je za pár korun a při jejich nalepování můžete popustit uzdu své fantazii, zda z motivů vytvoříte obrázek či je rozmístíte náhodně.

Foto: Mybaddict.com                                                                                                   

Světýlka.

Světelné řetězy a ozdoby už dávnou nejsou doménou pouze vánočních stromečků. Používáme je na výzdobu celého domu. V obchodech si  můžete vybrat z mnoha variant. Vkusnou variantou je jednoduchý vánoční motiv, který svítí bílou či žlutou barvou. Z červeně blikajícího řetězu na vašem okně by vás mohla za chvíli bolet hlava.

Foto: christmas.365greetings.com                                                                                         

Vánoční ozdoby.

Pokud se vám nechce nic složitého a drahého vymýšlet, půjčte si pár ozdob určených na vánoční stromeček a jednoduše je zavěste na okno. Můžete přidat některý z předchozích nápadů pro oživení a vaše okno je rázem vyzdobené.

Foto: homeimprovementbystyleline.blogspot.com                                                                     

Většina z vás při výzdobě vašich oken nejspíš volí kombinaci několika nápadů. Okno vyzdobené v přírodním stylu můžete doplnit svítící hvězdou, nálepky v okně jednoduše nakombinujete s papírovými ozdobami. 

Přejeme krásné a pohodové vánoční svátky.

 
To Top