Stavba

Bagrem z půjčovny stavebních strojů si můžete usnadnit realizaci vašeho projektu

Bagr nachází ve stavebnictví široké uplatnění, najdete ho téměř na každé stavbě od menších projektů až po velká staveniště. Kvůli jeho vysoké ceně si ho však nemůže dovolit koupit každý, nicméně se nabízí ještě jiná varianta a tou je jeho výhodný pronájem.

To, co dělá z bagru tak účinný stavební stroj, je jeho silné a dokonale ovladatelné rameno opatřené lopatou schopnou vytěžit a přepravit tuny materiálu. Jeho pásový podvozek zajišťuje stabilitu a snadný pohyb i v těžko přístupném terénu. Kolový podvozek zase nachází uplatnění tam, kde je potřeba okamžitá mobilita. Jeho půjčení vám, kromě ušetření peněz za pořízení nového stroje, může přinést i spoustu dalších výhod. Pojďme se na ně podívat.

 

Jaké výhody přináší půjčovny stavebních strojů

Pravidelný servis a údržba

Pořízením nového bagru jeho financování nekončí, pro dosažení správného výkonu je nezbytný pravidelný servis, údržba a opravy případných závad, což stojí čas a nemalé peníze. V případě, že využijete služeb půjčovny bagrů, se nemusíte o nic z toho starat. Na vámi určené místo je dopraven bagr, který je okamžitě připraven podat stoprocentní výkon.

Půjčení veškerého příslušenství

Bagr je schopen kromě lopaty používat i jiné pracovní nástroje, jako je například hydraulické kladivo. Půjčovna stavebních strojů vám je schopna poskytnout široký výběr pracovních nástrojů pro účely vašeho konkrétního stavebního projektu a případně i poradit, které nástroje zvolit a jak s nimi zacházet.

Možnost si vyzkoušet různé typy bagrů před koupí nového stroje

Možná vlastníte stavební firmu a uvažujete o pořízení vlastního bagru. I v takovém případě pro vás může být pronájem stavebních strojů dobrou příležitostí. Můžete si totiž vyzkoušet různé typy bagrů a na základě nabytých zkušeností se následně rozhodnout pro ten správný, který vám seděl nejvíc. Vyhnete se tak nepříjemné situaci, kdy byste sáhli vedle a koupili bagr, který by nesplňoval vaše potřeby.

Opakované půjčení vychází levněji

Pokud jste byli se službami půjčovny stavebních strojů spokojeni, můžete se na ně v případě realizace dalšího projektu obrátit znovu a využít výhodné ceny, které půjčovny nabízí svým věrným zákazníkům.

To Top