Inspirace

Originální způsoby, jak si vyzdobit svůj domov

pixabay.com

Spousta lidí vymýšlí různé možnosti, jak by se mohlo podařit vylepšit prostředí doma. Více barev, radosti i světla může být opravdu ohromný vliv na to, jak se lidé ve svém prostředí cítí. A speciálně to platí pro prostory, ve kterých trávíte nejvíce času, jako ložnice nebo obývací pokoje. Jak vyzdobit domov a nemuset u toho investovat celé statisíce?

Samolepky na zeď jsou levnou a zábavnou metodou

Jednou z možností, jak vybavit svoji domácnost mohou být například různé samolepky na zeď. Na první pohled to může působit lacině, ale nenechte se oklamat prvním dojmem. Samolepky dnes ani zdaleka nejsou jen obyčejné papírové kousky, ale jsou z mnohem trvanlivějších a odolnějších materiálů, přičemž je samozřejmostí i naprosto odlišná povrchová úprava.

Moderní samolepky na zeď dokáží oslovit různými zajímavými vzory a grafickými předlohami. Můžeme najit nejen různé postavy, nápisy a jednoduchou grafiku, ale i celé postavy a velice složité přírodní scenérie. To všech navíc může být vytvořeno rovnou z několika kousků samolepek tvořících set a také může obsahovat speciální efekty jako mohou být například druhy profilování, trojrozměrné efekty, povrchové úpravy včetně noční fluorescence a spousty dalších.

Slyšeli jste někdy o umění z palet?

Další velice zajímavou možností výzdoby je doplňování domácnosti výrobky z palet. Opět to může znít lacině, ale obyčejná vyřazená paleta se v rukou kvalitního nábytkáře může stát opravdovým a originálním skvostem a lidé si tak oblíbily celé sety nábytku obsahující dokonce i stoly, postele i celé skříně tvořené paletami. V tomhle ohledu se samozřejmě hodně bavíme o konkrétních chutích každého klienta, ale se správnou povrchovou úpravou, malbou a kompozicí se opravdu ani nemusí na první pohled zdát, že jde o kus recyklovaného vyřazeného dřevěného výrobu. Zkrátka palety dokážou opravdové divy!

To Top